GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

data dodania:
20.05.2015,
dodał:
tm

DrukujKonkurs w ramach programu European Pioneers

Od 30 marca 2015 r. do 30 czerwca 2015 r. trwa nabór wniosków w ramach programu European Pioneers. W ramach konkursu istnieje możliwość otrzymania od 50 000 do 250 000 euro na rozwój e-biznesu. Konkurs adresowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz studentów, którzy na potrzeby projektu założą własną firmę.

Zgodnie z zasadami konkursu zgłaszane projekty muszą wykorzystywać technologię FIWARE. Pomysły na biznes muszą dotyczyć następujących zagadnień:

  • Smart City Services – wykorzystanie nowoczesnych technologii w przestrzeni miejskiej (aplikacje działające w oparciu o geolokalizację, interaktywne przewodniki po mieście, itp.)
  • Social Connected TV – aplikacje społecznościowe, które uzupełniają i wzbogacają programy emitowane w telewizji
  • Pervasive Gaming – aplikacje łączące świat realny z wirtualnym środowiskiem gier (rozszerzona rzeczywistość, technologie 3D, grywalizacja codziennych czynności)
  • E-learning – aplikacje edukacyjne, wykorzystujące m.in. nauczanie mieszane, naukę zdalną poprzez masowe otwarte kursy on-line itp.

Zwycięskie projekty otrzymają także wsparcie techniczne i merytoryczne w okresie 8 miesięcy, które poświęcone zostaną na stworzenie aplikacji.

Szczegóły na stronie: www.europeanpioneers.eu.

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2