GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

data dodania:
19.03.2019,
dodał:
tm

DrukujFestiwal Nauki - Dzień Otwarty GSW 13.04.2019

Gdańska Szkoła Wyższa organizuje Festiwal Nauki – Dzień Otwarty GSW.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, zwłaszcza uczniów szkół średnich, ale i naszych Studentów, do udziału w imprezie, w dniu 13.04.2019 r. (sobota) w godzinach 10.00-14.00, na terenie kampusu Gdańskiej Szkoły Wyższej, ul. Biskupia 24B, Gdańsk Śródmieście (Biskupia Górka).

Program Festiwalu Nauki – Dnia Otwartego GSW

  • Zagadki kryminalne, pokaz kryminalistyczny, charakteryzacja pozorantów (organizuje: Koło Naukowe Kryminalistyki i Medycyny Sądowej wraz z opiekunem).
  • Zarządzanie projektami unijnymi – warsztaty pisania wniosków i wykład (organizuje: Koło Naukowe Projektów Unijnych wraz z opiekunem).
  • Trening umiejętności interpersonalnych.
  • Trening z zarządzania stresem przedegzaminacyjnym.
  • Budowanie robotów, projektowanie i wydruk 3D – warsztaty (organizuje: Koło Naukowe Zarządzania i Inżynierii Produkcji wraz z opiekunem).
  • Zwiedzanie murów uczelni – zabytkowej Reduty Koszarowej (wpisanej do rejestru zabytków) wraz z lokalnym przewodnikiem.

Rozwiązanie zagadki kryminalnej, konkurs z nagrodami!

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2