GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 20.04.2018

Znajdujesz sie w:

 • data dodania:
  23.03.2018,
  dodał:
  tm

  Festiwal Nauki - Dni Otwarte 6-7 kwietnia 2018

  Już po raz kolejny Gdańska Szkoła Wyższa, w ramach wydarzenia – Festiwal Nauki, organizuje dni otwarte. Imprezę dni otwartych kierujemy przede wszystkim do uczniów szkół średnich, studentów i wszystkich osób, które chcą miło i pożytecznie spędzić czas, poznać naszą kadrę profesorską oraz uzyskać lub pogłębić wiedzę z zakresu: • kryminologii i kryminalistyki – zwiedzić pracownię Kryminalistyki i Medycyny Sądowej, wziąć udział w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych w Escape Room GSW; • zarządzania i inżynierii produkcji – zbudować robota, zobaczyć jak działa drukarka 3D, zwiedzić pracownię mechatroniki – poznać sterowniki dedykowane dla przemysłu, obejrzeć pracę tokarki i frezarki CNC, sterowanej za pomocą komputera, w pracowni chemii wykonać samemu pachnący naturalnymi olejkami krem, balsam lub szampon; • administracji – nauczyć się, jak napisać dobry projekt unijny, poznać uwarunkowania prawne i administracyjne projektów. Zapraszamy również: • na pokazy sztuk walki; • do uczestnictwa w lekcji żywej historii, obejrzenia filmów i zdjęć Biskupiej Górki oraz zapoznania się z jej historią. ZAPRASZAMY! Dni Otwarte Gdańskiej Szkoły Wyższej 6 i 7 kwietnia 2018 r. (piątek, sobota), początek o godz. 10.00 Gdańska Szkoła Wyższa, Gdańsk, ul. Biskupia 24B.

  Czytaj cały artykuł

 • Pobierz informator na studia w PDF

  Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

  Pobierz informator

  Szybki kontakt

  Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

  Informacja GSW

  Telefon
  58 305 08 12
  GG
  2