GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 20.04.2018

Znajdujesz sie w:

data dodania:
24.04.2013,
dodał:
tm

Drukuj Koło naukowe administracyjne

Ogólnie

Studenckie koła naukowe mają za zadanie pobudzanie i rozszerzanie zainteresowań naukowych i zawodowych studentów, rozwijanie wiedzy i umiejętności analitycznych w odniesieniu do wybranych problemów oraz zdobywanie nowych, inspirujących doświadczeń i kontaktów przydatnych w pracy zawodowej i działalności publicznej. Serdecznie zapraszamy.


Informacje o kole naukowym

Studenckie koło naukowe administracyjne powstało pod koniec marca 2006 roku. Jego celem jest poszerzanie praktycznych wiadomości z zakresu administracji, a także budowanie świadomości prawnej.

Koło realizuje swoje założenia poprzez prowadzenie warsztatów, badań oraz sesji naukowych. Członkowie koła uczestniczą w warsztatach naukowych celem poszerzenia specjalistycznej wiedzy z zakresu prawa administracyjnego, tak materialnego jak i procesowego oraz egzekucji administracyjnej - co przyczyni się do rozszerzenia zainteresowań wiedzą prawną jego członków oraz do wzrostu kultury prawnej członków i sympatyków koła.

Aktualności

 1. kategoria: 
  Komunikaty dziekanatu, Koło naukowe administracyjne,
   data dodania: 
  26.05.2014,
  dodał:
  tm

  Konferencja studencka -administracja licencjat Tczew

  Dla studentów kierunku administracja na poziomie licencjackim z Tczewa w dniu 07.06.2014 (sobota) w godzinach 10:45-13:10 odbędzie się w Tczewie konferencja studencka. Tytuł konferencji: "Dekada Polski w Unii Europejskiej. Analiza członkostwa w UE w opinii samorządów lokalnych i przedsiębiorców". Konferencja organizowana jest we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Tczewie.

 2. kategoria: 
  Komunikaty dziekanatu, Koło naukowe administracyjne,
   data dodania: 
  22.05.2014,
  dodał:
  tm

  Konferencja studencka dla administracji licencjat z Gdańska i Kartuz

  Dla studentów kierunku administracja na poziomie licencjackim z Gdańska i Kartuz w dniu 24.05.2014 (sobota) w godzinach 10:45-13:10 odbędzie się konferencja studencka w siedzibie uczelni w Gdańsku. Tytuł konferencji: "Polska i Unia Europejska - perspektywy, zagrożenia i codzienność w dyskursie ludzi młodych".

 3. kategoria: 
  Koło socjologiczno-filozoficzne, Koło menedżerskie, Koło naukowe administracyjne, Pozostałe,
   data dodania: 
  14.11.2013,
  dodał:
  tm

  Podsumowanie konferencji naukowej z 11 października 2013

  W dniu 11 października 2013 r. w siedzibie GPN-T odbyła się konferencja naukowa pt. „Bezpieczeństwo zdrowotne człowieka” [czytaj więcej...]

 4. kategoria: 
  Koło socjologiczno-filozoficzne, Koło public relations, Komunikaty dziekanatu, Koło menedżerskie, Koło wiedzy obronnej, Koło naukowe administracyjne, Sekcja strzelania sportowego,
   data dodania: 
  12.06.2013,
  dodał:
  tm

  Studenckie konferencje naukowe -kontynuacja 15 i 16 czerwca

  Zapraszamy na kontynuację studenckiej konferencji naukowej "Administracja publiczna - różnorodność i zakres działania" (prowadzący dr Bartłomiej Krzyczkowski), która odbędzie się w sobotę 15.06 - g. 13.40 oraz w niedzielę 16.06 - g. 8.15, w Audytorium III (budynek C). Zapraszamy na studenckie konferencje naukowe, które odbędą się 25 maja 2013 r. w godzinach 13.40-16.05. Sala 5: dr Bazyli Panasiuk - "Węzłowe problemy współczesnej pedagogiki" Audytorium I: dr Bartłomiej Krzyczkowski - "Administracja publiczna - różnorodność i zakres działania" Audytorium III: dr inż. Radosław Drozd - "Praktyczne aspekty funkcjonowania, zarządzania i inżynierii produkcji" Po konferencjach serdecznie zapraszamy wszystkich studentów na „Piknik strzelecki”, który odbędzie się w ramach Wydmynaliów 2013. W programie m.in. zawody w: - strzelaniu z karabinka pneumatycznego, - strzelaniu z wiatrówki, - rzucaniu nożem - rzutką do tarczy, - rzucaniu lotkami do tarczy, - ognisko i kiełbaski. Miejsce spotkania to boisko nr II za budynkiem C. Zawodom przewodniczył będzie Pan ppłk Zbigniew Kozłowski, Kierownik Studium POiPZ. Gorąco zapraszamy do uczestnictwa!

 5. kategoria: 
  Koło socjologiczno-filozoficzne, Koło public relations, Komunikaty dziekanatu, Koło menedżerskie, Koło wiedzy obronnej, Koło naukowe administracyjne, Sekcja piłki siatkowej, Koła naukowe, Sekcja strzelania sportowego,
   data dodania: 
  23.10.2009,
  dodał:
  ab

  Zapisy do kół naukowych i sekcji sportowych

  W Dziekanacie przyjmowane są zapisy (...)

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator