GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

data dodania:
02.10.2010,
dodał:
tm

DrukujInauguracja Roku Akademickiego 2010/2011

2 października 2010 r. o godz. 11.00 w Audytorium I, w siedzibie GWSA odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2010/2011.

Po krótkim powitaniu przez Władze Uczelni nastąpiła immatrykulacja studentów, czyli złożenie uroczystego ślubowania. Następnie dziekani wręczyli indeksy, symbolicznie dla kilku studentów z wydziałów: Administracji, Ekonomiczno-Społecznego oraz Studiów Inżynierskich.
Zgodnie z wieloletnią tradycją naszej Uczelni przyszła kolej na wręczenie dyplomów ukończenia studiów. Dziekani Wydziału Administracji oraz Ekonomiczno-Społecznego, czyli tych, na których odbywały się obrony prac dyplomowych, zapraszali do siebie po kolei wyróżnionych absolwentów.

Uroczystość uświetnił wykład inauguracyjny prof. Adama Karpińskiego, pt. „O współczesnej potrzebie życia mądrościowego”. Inaugurację semestru zimowego w roku akademickim 2010/2011 zakończył hymn Gaude Mater Polonia.

Wszystkim studentom życzymy wytrwałości, radości ze studiowania i wiele satysfakcji w zdobywaniu wiedzy, aby czas spędzony na studiach był czasem intelektualnej przygody.

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2