Biblioteka GSW czynna w czasie epidemii COVID-19

W czasie epidemii COVID-19 Biblioteka GSW funkcjonuje na innych zasadach: możliwe są wypożyczenia książek, zaś czytelnia jest nieczynna. Osoby korzystające nie chodzą między regałami, książki podaje pracownik biblioteki. Biblioteka od 23 października 2020 r. czynna jest również w każdą sobotę.

Plany zajęć i harmonogramy zjazdów

Plany zajęć  oraz harmonogramy znajdziesz na stronie GSW po zalogowaniu się (dane do logowania otrzymasz w dziekanacie odpowiedniego wydziału).

Należy wybrać zakładkę "Student"→ "Student zalogowany"→ "Plany zajęć" (po prawej stronie) → należy wybrać odpowieni wydział bądź miejsce studiowania.
W taki sam sposób znaleźć można harmonogramy zjazdów: "Student"→ "Student zalogowany"→ "Harmonogramy zjazdów" (po prawej stronie) → należy wybrać odpowieni wydział bądź miejsce studiowania.

Uwaga grupy gdańskie oraz A1-T

Ze względu na odwołane zajęcia stacjonarne, zmianie uległ plan zajęć na najbliższy weekend (24/25.10. 2020 r.). Prosimy zapoznać się z jego aktualizacją.

Odwołane zostają zajęcia stacjonarne

Od soboty 17 października 2020r. Gdańsk, Olsztyn, Słupsk oraz powiat tczewski znajdować się będą w strefie czerwonej, w związku z tym zajęcia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania, kształcenie odbywa się wyłącznie zdalnie.  

Wykłady on-line

W najbliższy weekend 10-11 października 2020 r. rozpoczynamy wykłady on-line poprzez Platformę ClickMeeting GSW. Wykłady dotyczą grup, które zgodnie z harmonogramem zjazdów mają zaplanowane zajęcia w ten weekend.

Od tego semestru nie wysyłamy na maile studentów indywidualnych zaproszeń na wykłady. Dołączenie do wykładu następuje poprzez uruchomienie linku znajdującego się w planie zajęć przy danym przedmiocie.

Grupa K5s

Prosimy o zapoznanie się z aktualizacją planu zajęć.

Legitymacje studenckie ważne do 29 listopada 2020

Wszystkie legitymacje studenckie, które były ważne do 31 marca 2020 r. i nie były przedłużane z powodu zawieszenia funkcjonowania uczelni z powodu epidemii COVID-19, tracą ważność 29 listopada 2020 r.

Po tym dniu ważność legitymacji studenckiej wynikać będzie z posiadania odpowiedniego hologramu na rewersie legitymacji.

Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2020/2021

Ze względów epidemiologicznych oraz wypełniając zalecenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2020/2021 odbędzie się w ograniczonym składzie z zachowaniem reguł sanitarnych. Dla zapewnienia bezpieczeństwa (m.in. dystansu społecznego) w uroczystości wezmą udział przedstawiciele organów uczelni oraz immatrykulowani studenci.

Wykład inauguracyjny pt. Strajk w Stoczni Gdańskiej. Miejsce narodzin "Solidarności" wygłosi dr Jakub Kufel, GSW, ECS Gdańsk.

Pages