Starostwo Powiatowe w Tczewie
Wybrane studia i/lub studia podyplomowe pod patronatem Starostwa Powiatowego w Tczewie.
Studia podyplomowe 3-semestralne
Nauka trwa 3 semestry, tj. 270 godzin: zajęcia odbywają się w soboty i niedziele jeden lub dwa razy w miesiącu.
Studia prowadzone w języku polskim. Część zajęć może być przeprowadzona w formie e-learningu.
Sposób funkcjonowania administracji coraz bardziej przypomina funkcjonowanie sprawnie działającego przedsiębiorstwa zarządzanego przez kompetentnego menadżera. Zarówno od instytucji, jak i od pracownika oczekuje się umiejętności w zarządzaniu, jakości w funkcjonowaniu oraz profesjonalnego podejścia do człowieka szukającego w administracji pomocy w rozwiązaniu jego problemu.
Gdańska Szkoła Wyższa rozszerzając profil kształcenia wprowadza do swojej oferty studia: Master of Public Administration (MPA).
Studia MPA są odpowiedzią na zmieniającą się rzeczywistość, służą podniesieniu kompetencji pracowników służby cywilnej, pomagają w rozwoju osobistym urzędników. MPA jest profesjonalnym tytułem uzyskiwanym przez absolwentów uczelni kształcących kadrę zarządzającą w sektorze publicznym (public policy schools), jest tytułem uznawanym w krajach anglosaskich. Tytuł MPA powinien stać się symbolem legitymującym osoby wszechstronnie wyedukowane w zakresie zarządzania jednostkami administracji różnych szczebli.
Studia MPA mają charakter interdyscyplinarny. Program zajęć uwzględnia nowoczesne techniki zarządzania, ukierunkowany jest na organizowanie profesjonalnej obsługi w instytucjach administracji publicznej i samorządowej.
Podstawę programową stanowią przedmioty związane z zarządzaniem. Kierując się dobrem słuchaczy zapewniamy wszechstronne wykształcenie obejmujące również przedmioty prawnicze, ekonomiczne czy socjologiczne. Naszym słuchaczom proponujemy uniwersalny program uwzględniający aktualne potrzeby jednostek administracyjnych – zarządzanie kryzysowe, socjologię bezpieczeństwa itp.
Celem studiów MPA jest wszechstronne kształcenie Słuchaczy w zakresie zarządzania jednostkami administracji. Oferta programowa studiów zapewnia możliwość zdobycia przez Słuchaczy wiedzy na temat funkcjonowania sektora publicznego, w aspektach prawno-administracyjnych oraz ekonomiczno-finansowych, a także podnoszenia kwalifikacji menedżerskich.
Studia MPA stawiają na rozwój osobisty menadżera administracji publicznej i samorządowej. Nastawiony jest na zdobycie unikatowej wiedzy w zakresie prawa, administracji, zarządzania. Program podzielony jest na bloki tematyczne, które służyć mają bardziej efektywnemu kształceniu.
Studia są przeznaczone głównie dla kadry zarządzającej – liderów i menedżerów oraz pracowników jednostek administracji publicznej (rządowej i samorządowej), pracowników innych jednostek sektora finansów publicznych lub współpracujących, a także osób pretendujących do stanowisk kierowniczych w jednostkach administracyjnych.
Absolwenci Programu MPA uzyskają:
Zajęcia prowadzone w doskonałej atmosferze, w formie: wykładów, praktycznych przykładów, studiów przypadku. Prowadzący zajęcia to wykładowcy GSW, zaproszeni goście, praktycy – partnerzy projektu. Studia prowadzone są we współpracy z wybranymi podmiotami administracji publicznej i samorządowej.
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego "Filar" działa od 1994 r. Zakres działania: prawo własności intelektualnej, prawo medyczne, farmaceutyczne, kosmetyczne, zakres bezpieczeństwa zdrowotnego i praw człowieka. Kancelaria jest wpisana do: (*) Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP w Gdańsku; (*) rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia w zakresie doradztwa personalnego lub poradnictwa zawodowego.
Kontakt merytoryczny: dr Mirosław Borkowski
Wybrane studia i/lub studia podyplomowe pod patronatem Starostwa Powiatowego w Tczewie.
Opłaty:
Czytaj więcej o Regulaminie udzielania zniżek dla studentów.
Warunkiem przyjęcia na studia podyplomowe jest złożenie dokumentów, o których mowa niżej.
Dokumenty, które będziecie Państwo musieli podpisać w chwili rozpoczęcia studiów podyplomowych:
Jeżeli obecnie nie posiadasz wszystkich wymaganych dokumentów, możesz złożyć tylko wybrane, jednak pozostałe muszą być dostarczone przed rozpoczęciem studiów podyplomowych. Późniejsze dostarczenie części dokumentów należy indywidualnie uzgodnić z pracownikiem przyjmującym od Ciebie dokumenty.
Uczelnia, na etapie rekrutacji, pobiera jednorazową i bezzwrotną opłatę wpisowego w wysokości:
Opłaty czesnego uiszczać należy na rachunek bankowy:
Gdańska Szkoła Wyższa
80-875 Gdańsk, ul. Biskupia 24B
33 1440 1345 0000 0000 0219 6198
Studenci: w tytule płatności należy podawać numer albumu (po jego nadaniu).
Słuchacze studiów podyplomowych: w tytule płatności należy podawać: numer słuchacza, nazwę studiów podyplomowych oraz nazwisko słuchacza.
Uczestnicy szkoleń: w tytule płatności należy podawać: nazwisko słuchacza oraz tytuł szkolenia.
Podanie powyższych informacji umożliwi szybkie i prawidłowe zaksięgowanie wpłaty.
Attachment | Size |
---|---|
![]() | 299.33 KB |
![]() | 91.77 KB |