Grupa Ip3 - kolokwium z Mechaniki – prof. Gumkowski

Kolokwium z Mechaniki dla grupy Ip3 odbędzie się dnia 06.12.2020 r. o godzinie 10:00 - 11:30. Kolokwium odbędzie się w formie zadań dostępnych na platformie Moodle. Proszę o zapoznanie się z instrukcją zaliczenia, zamieszczoną na końcu tekstu.

 

Zaliczenia poprawkowe z przedmiotów prowadzonych przez prof. H. Klimek

Zaliczenia poprawkowe (ostatni termin) odbędą się w formie ustnej poprzez platformę ClickMeeting w dniu 21.11.2020r.

Studenci chcący zdać zaległy egzamin bądź zaliczenie proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie się do dziekanatu GSW (kontakt telefoniczny) do dnia 18.11.2020r. 

Osoby, które nie zgłoszą się do dziekanatu nie będą mogły przystąpić do zaliczeń.

Biblioteka GSW czynna w czasie epidemii COVID-19

W czasie epidemii COVID-19 Biblioteka GSW funkcjonuje na innych zasadach: możliwe są wypożyczenia książek, zaś czytelnia jest nieczynna. Osoby korzystające nie chodzą między regałami, książki podaje pracownik biblioteki. Biblioteka od 23 października 2020 r. czynna jest również w każdą sobotę.

Plany zajęć i harmonogramy zjazdów

Plany zajęć  oraz harmonogramy znajdziesz na stronie GSW po zalogowaniu się (dane do logowania otrzymasz w dziekanacie odpowiedniego wydziału).

Należy wybrać zakładkę "Student"→ "Student zalogowany"→ "Plany zajęć" (po prawej stronie) → należy wybrać odpowieni wydział bądź miejsce studiowania.
W taki sam sposób znaleźć można harmonogramy zjazdów: "Student"→ "Student zalogowany"→ "Harmonogramy zjazdów" (po prawej stronie) → należy wybrać odpowieni wydział bądź miejsce studiowania.

Uwaga grupy gdańskie oraz A1-T

Ze względu na odwołane zajęcia stacjonarne, zmianie uległ plan zajęć na najbliższy weekend (24/25.10. 2020 r.). Prosimy zapoznać się z jego aktualizacją.

Odwołane zostają zajęcia stacjonarne

Od soboty 17 października 2020r. Gdańsk, Olsztyn, Słupsk oraz powiat tczewski znajdować się będą w strefie czerwonej, w związku z tym zajęcia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania, kształcenie odbywa się wyłącznie zdalnie.  

Wykłady on-line

W najbliższy weekend 10-11 października 2020 r. rozpoczynamy wykłady on-line poprzez Platformę ClickMeeting GSW. Wykłady dotyczą grup, które zgodnie z harmonogramem zjazdów mają zaplanowane zajęcia w ten weekend.

Od tego semestru nie wysyłamy na maile studentów indywidualnych zaproszeń na wykłady. Dołączenie do wykładu następuje poprzez uruchomienie linku znajdującego się w planie zajęć przy danym przedmiocie.

Pages