GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.12.2018

Znajdujesz sie w:

kategoria:
Komunikaty dziekanatu,
data dodania: 
08.12.2017,
dodał:
arz

DrukujWykład otwarty w dniu 17 grudnia 2017r.

Zapraszamy serdecznie wszystkich Studentów na wykład otwarty pt. "Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe" w dniu 17 grudnia 2017 r. w godzinach 9:00-10:30 w sali 202.

Celem spotkania jest zachęcenie do długoterminowego oszczędzania i inwestowania poprzez zwiększenie świadomości na temat różnych form oszczędzania i inwestowania, w tym w perspektywie długoterminowej, oraz korzyści płynących z podejmowania tego typu działań.
W szczególności wykład poszerza wiedzę studentów z zakresu metod dywersyfikacji ryzyka przy oszczędzaniu i inwestowaniu, systemu ubezpieczeń społecznych w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem systemu emerytalnego, jak i różnych form inwestowania, w szczególności na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spotkanie poprowadzi Marcin Wąsik-Wiszniewski - Warszawski Instytut Bankowości.

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2