GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 18.04.2019

Znajdujesz sie w:

kategoria:
Komunikaty dziekanatu, Pozostałe,
data dodania: 
30.03.2018,
dodał:
tm

DrukujDojazd samochodem do uczelni możliwy

Informujemy, że od 26 marca jest już możliwy dojazd samochodem do uczelni.

Z powodu osunięcia się ziemi na wysokości ul. Biskupiej 20, fragment tej ulicy od 14 marca został wyłączony z ruchu. Obecnie ulica w tym miejscu jest zwężona do jednego pasa, ustawiony został znak drogowy B-18: zakaz wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej ponad 2,5 tony. Ponieważ wytyczony pas ruchu drogowego przebiega blisko wejść do budynków i biegnie w części po chodniku, prosimy, aby kierowcy zwracali w tym miejscu szczególną uwagę na pieszych, zwłaszcza dzieci, a piesi pokonywali ten odcinek pasem wyłączonym z ruchu drogowego. Odcinek ten jest monitorowany przez kamerę GZDiZ.

Stan ten potrwa do drugiej połowy 2019 roku, kiedy to przewidziany jest remont ulicy Biskupiej w ramach rewitalizacji Biskupiej Górki.

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2